( 0. امتیاز از 0 )

به گزارش خبرگزاری حوزه، آیت الله اعرافی مدیر حوزه‌های علمیه در پیامی درگذشت حجت الاسلام والمسلمین سید هادی خسروشاهی را تسلیت گفت....

 

آیت الله اعرافی :
ابتکارات مرحوم خسروشاهی در خدمت به اسلام، ایران و تاریخ روحانیت فراموش نخواهد شد
به گزارش خبرگزاری حوزه، آیت الله اعرافی مدیر حوزه‌های علمیه در پیامی درگذشت حجت الاسلام والمسلمین سید هادی خسروشاهی را تسلیت گفت، که متن آن به این شرح است :
بسم الله الرحمن الرحیم
انا لله و انا الیه راجعون
فقدان غریبانه دانشمند گرانمایه و نویسنده فرزانه مرحوم شادروان حضرت حجت الاسلام والمسلمین استاد آقای سید هادی خسرو شاهی طلب ثراه مایه اندوه فراوان اینجانب و حوزویان شد.
آن فقید سعید از مهد خانواده عریق فقاهت و ادب برخاسته و سال‌های پیوسته در حوزه قم به کسب دانش و معرفت و ادب پرداخته بود و آثار نیکی با قلم روان خویش پدید آورد ابتکارات آن فاضل فرهیخته درخدمت به اسلام عزیز و ایران و انقلاب و حوزه علمیه و تاریخ روحانیت فراموش نخواهد شد و اخلاق نیکو و روی گشاده و اندیشه تقریبی و باور به امت اسلامی و خدمت به آئین ودین و فرهنگ اسلام و ایران ومردم درپرونده وی درخشان و در نزد جامعه علمی حوزوی ودانشگاهی قدردانسته و درپیشگاه خدا ماجوراست.
ضمن عرض تسلیت و تعزیت به دوستان و علاقمندان و بازماندگان محترم آن مرحوم و جامعه علمی حوزه و دانشگاه، علو درجات آن فقید سعید و شکیبایی و پاداش نیک الهی را برای همه بازماندگان محترم از خداوند منان خواهانم.
علی رضا اعرافی
مدیر حوزه‌های علمیه

به مطلب امتیاز دهید :
( 0. امتیاز از 0 )
تعداد نظرات : 0 نظر

ارسال نظر

Change the CAPTCHA code
قوانین ارسال نظر